Psichologijos magistro laipsnį įgyjau Vilniaus Universitete. Dešimt metų dirbau personalo srityje, tačiau tam tikrame gyvenimo etape atsigręžiau į save ir supratau, kad mano vidinis vektorius veda visai kita kryptimi – norėjau ne kilti aukštyn karjeros laiptais, o nerti gilyn į savęs ir kitų žmonių pažinimą. Tad pradėjau nuo logoterapijos kursų bei kitų seminarų, o galiausiai, atėjau ir į Geštalto terapiją, kurią šiuo metu ir studijuoju. Taip pat 2020 m. rugpjūtį pradėjau savanoriauti VšĮ „Krizių Įveikimo Centras“.

Kas yra logoterapija? Jeigu trumpai, logoterapija yra psichoterapijos sistema, siekianti padėti žmogui rasti prasmę (arba prasmes) bei geriau pažinti savo dvasinę realybę.

Tuo tarpu remiantis Geštalto terapija, žmonės potencialiai turi visus gebėjimus spręsti savo problemas, tačiau kartais jiems prireikia nedidelės pagalbos iš šalies. Terapeuto darbas čia yra padėti aiškiau pamatyti savo situaciją, suprasti, kokiais būdais pats klientas yra nagrinėjamos problemos dalis, bei eksperimentuojant įgyti naujų patirčių ir įgūdžių įveikti gyvenimo iššūkius.